معرفی باسکول جاده ای فلزی

باسکول جاده ای فلزی

در حوزه توزین در کارخانه‌‌ها، کارگاه‌های تولیدی، سایت‌های پتروشیمی و پالایشگاه ها، باسکول جاده ای فلزی یکی از بهترین گزینه های موجود است. علت این موضوع، به نصب آسان و کاربری بسیار راحت آن برای افراد باز می گردد. این باسکول هم ‌اکنون در بیش از هزاران کارخانه در سطح کشور در حال استفاده است و به‌گونه‌ای، برای این کسب‌و‌کار ها ماهیت سرمایه گذاری دارد. فلزات و آلیاژهای مورد استفاده در باسکول جاده ای از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و همین کیفیت موجب شده است تا باسکول فلزی در تمامی شرایط آب ‌و ‌هوایی کارایی بالایی داشته باشد.

باسکول جاده ای فلزی

اجزا و خصوصیات باسکول جاده ای فلزی

باسکول های فلزی از تیرآهن، اندیکاتور، جانکشن باکس و لودسل تشکیل شده اند و این اجزا مهم‌ترین بخش‌های باسکول جاده ای فلزی هستند. فلزاتی که در طراحی باسکول فلزی استفاده شده‌‌اند، عامل استحکام و مقاومت بالای این باسکول‌ها در مقایسه با باسکول بتنی هستند. مزایای باسکول فلزی عبارتند از:  

·        استحکام و مقاومت بالا به دلیل استفاده از فلزات

·        سهولت در جابجایی به دلیل عدم دارا بودن فونداسیون بتنی

·        تعمیر و نظافت آسان

·        هزینه حمل بسیار پایین

·        مقاومت در برابر بارهای استاتیک و داینامیک

نحوه قیمت گذاری باسکول فلزی

به دلیل مصرف بالای فلزات در انواع باسکول های فلزی، هزینه تمام شده تولید این باسکول در مقایسه با باسکول بتنی بالاتر است. استفاده از فلز در این باسکول ها باعث افزایش ظرفیت توزین می شود و از طرفی قیمت آن را نیز افزایش می دهد.

باسکول جاده ای فلزی

ظرفیت وزنی باسکول جاده ای فلزی

ظرفیت باسکول، تعیین کننده قیمت آن است. تنوع اندازه گیری وزنی و سایز باسکول جاده ای فلزی در بازار ایران بسیار متفاوت است و هر تولید کننده، بر اساس توانایی حداکثر تناژ توزین، سایز باسکول فلزی متفاوتی را به بازار عرضه می‌کند. دامنه توزین این باسکول‌ها بین ۸ تا ۲۰۰ تن است که هرچه این ظرفیت افزایش می‌یابد، سایز باسکول نیز بزرگتر می‌شود.  

جمع بندی

باسکول فلزی دارای کاربردهای وسیعی در تمامی صنایع است و امروزه تعداد بسیار بالایی از کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی از این باسکول استفاده می‌کنند. باسکول فلزی جاده ای به دلیل اینکه تماما با فلز تولید می‌شود وزن بسیار سنگینی دارد اما در مقابل مزایای مثبت زیادی از جمله امکان جابجایی و نظافت آسان تر را دارد. قیمت این باسکول‌‌‌ها در مقایسه با باسکول بتنی بیشتر است اما به عنوان سرمایه یک کسب‌و‌کار، دارایی بسیار ارزشمندی است. شما می توانید برای دریافت مشاوره انتخاب باسکول جاده ای فلزی و همچنین اطلاع از شرایط و نحوه خرید آن، با کارشناسان دیجی باسکول تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *