جستجو
باسکول-خاورکش

باسکول خاورکش

باسکول خاور کش که به نام باسکول ۱۰ تن هم آن را می‌شناسند برای توزین بار خاور مورد استفاده قرار می‌گیرد. باسکول خاور کش برای صنایع کوچک و سایت‌های کشاورزی فوق العاده کاربردی است.  صنایع  کوچک در سالهای اخیر بدون اینکه برای باسکول های کامیون کش و تریلی کش هزینه زیادی پرداخت کنند، با استفاده از باسکول خاور کش تمامی امور توزین خود را انجام می‌دهند.

دریافت قیمت باسکول خاورکش
guarantee 1

پشتیبانی محصول

cash on delivery

شرایط پرداخت

original products

گارانتی معتبر

installation

نصب و راه‌اندازی

آشنایی با باسکول خاورکش

ابعاد باسکول خاور کش ۲.۵ متر در ۶ متر است که بر اساس ابعاد خاور طراحی و تولید می‌شود. اصولا باسکول خاور کش را به صورت فلزی تولید و طراحی می‌کنند که بنا به سفارش مشتری امکان تولید باسکول خاور کش به صورت بتنی نیز امکان پذیر است اما به دلیل بالا رفتن هزینه تولید توصیه نمی‌شود.

نصب باسکول خاورکش

نصب این باسکول به صورت همسطح و برجسته بوده و فونداسیون سازی این باسکول موضوع بسیار چالشی نبوده و در بیشتر مواقع به فونداسیون خاصی احتیاجی ندارد. به دلیل اندازه کوچک باسکول خاور کش برای سایت‌هایی که فضای زیادی ندارند و ظرفیت توزین آنها از ۱۰ تن فراتر نمی‌رود این باسکول گزینه بسیار مناسبی است. باسکول خاور کش قابلیت حمل آسانی دارد و به راحتی می‌توان محل نصب را تغییر داد.

۴ عدد لودسل‌ در باسکول خاور کش استفاده می‌شود و از استحکام صفحه بسیار خوبی برخوردار است. ورق فلزی و تیرآهن مورد استفاده در باسکول خاورکش ارائه شده توسط دیجی باسکول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای سالهای متمادی بدون مشکل قابل استفاده است. 

مشخصات فنی باسکول خاورکش

 

مشخصات فنی باسکول خاور کش

جنس صفحه

فلزی

ظرفیت بار توزین

۱۰ تن

تعداد لودسل مورد استفاده

۴ عدد

مدل نصب باسکول

همسطح

فونداسیون سازی

ندارد

ابعاد

۲.۵ متر در ۶ متر

نظرات راجع به باسکول خاورکش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم دریافت قیمت سریع