خرید باسکول

خرید باسکول

بدون شک خرید باسکول کار آسانی نیست، چرا که تنوع محصولات بسیار بالا است و به دلیل ماهیت کارکر آن که جزو قطعات کنترل کیفیت محسوب می‌شود بایستی با دقت بسیار بالایی انتخاب شود.

از طرفی قیمت این کالای صنعتی بالا است و در هنگام خرید آن بایستی پارامترهایی که در این مقاله ذکر شده است مورد توجه قرار گیرد.

در خرید باسکول مدل آن مهم است! 

در ابتدا برند و مدل باسکول را در نظر داشته باشید، اصولا خرید از برندهای معتبر خیال شما را از دردسرهای بعدی راحت می‌کند. علاوه بر این، برندهای معتبر شما را در انتخاب مدل باسکول متناسب با نیازتان راهنمایی خواهند کرد.

تمامی باسکول‌ها به دلیل تفاوت در ابعاد و طراحی صفحات و همچنین تعداد لودسل‌های استفاده شده در آنها متفاوت هستند. ما شرایط را برای خرید باسکول در دیجی باسکول تسهیا کرده‌ایم، تنها کافی است از منو سایت محصولات را مشاهده کنید و تمامی اطلاعات فنی را مطالعه و با ما تماس بگیرید تا بهترین مشاوره را در مورد برندها و مدل در اختیار شما بگذاریم.

در خرید باسکول به ابعاد آن دقت کنید!

توجه به اندازه باسکول در هنگام خرید متاثر از وسیله نقلیه‌ای است که توزین می‌کند. به طور کلی باسکول جاده ای در ابعاد ۸*۳ متر برای کامیون‌ها و با حداکثر ظرفیت توزین ۵۰ تن و در ابعاد ۱۶*۳ متری برای تریلی‌ها تا ظرفیت توزین ۶۰ تن طراحی و تولید می‌شوند. برای خرید باسکول کامیون کش و یا خرید باسکول تریلی کش می‌توانید با ما در تماس باشید.

به این امر هم توجه داشته باشید که انتخاب باسکول به ظرفیت کسب‌و‌کار شما بستگی دارد.

خرید باسکول

خرید باسکول بر اساس محل نصب

محلی نصب باسکول از دیگر عوامل تاثیرگذار بر خرید باسکول است، حتما در هنگام خرید بایستی به این موضوع توجه داشته باشید. برای محل نصب باسکول عواملی از قبیل شیب، فضای مورد نیاز باسکول، فضای مانور وسایل نقلیه، احتمال وقوع رویدادهای طبیعی مانند سیلاب و رانش زمین و همچنین مقاومت سازه و لودسل باسکول در مکان های گرم و شرجی را به طور دقیق مورد ارزیابی قرار دهید.  

در خرید باسکول گارانتی را اولویت قرار دهید

باسکول جاده ای با قیمت خرید بالا و هزینه‌های راه اندازی از یک طرف و از طرفی با تاثیر بر دقت کسب‌و کار و ایجاد سود در ساختار مالی شما بایستی حتما عملکردی قابل اعتماد داشته باشد و همیشه در صورت نیاز بتوان قطعات آن را به موقع تعویض کرد.

گارانتی این محصول به دلیل هزینه تمام شده بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است این محصول صنعتی را تنها از شرکت‌های معتبر با گارانتی قابل اعتمادی خریداری کنید.

تاثیر بودجه بر خرید باسکول

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر خرید باسکول، بودجه شماست. تولیدکنندگان بر اساس بودجه شما پیشنهادهای مختلفی به شما می‌دهند تا انتخاب شما را تسهیل کنند. در چنینی مواقعی هوشمندانه‌ رفتار کنید و همیشه کیفیت را در اولویت قرار دهید.

جمع بندی

در زمان خرید باسکول، اول از همه به تامین کنندگان معتبر رجوع کنید و تمامی گزینه‌هایی که با بودجه شما همخوانی دارد را مورد بررسی قرار دهید. بعد از تصمیم، شرایط گارانتی و نحوه تحویل کالا را در نظر بگیرید و در آخر خرید خود را انجام دهید. ما در دیجی باسکول به شما کمک می‌کنیم بهترین خرید را متناسب با بودجه خود انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *